У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромни - Лохвиця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ромни - Лохвиця:

Поточний розклад електричок Ромни - Лохвиця включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 30 хв зі станції Ромни і прибуває на станцію Лохвиця о 18 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6542 сполученням Ромни - Ромодан, в цьому випадку поїздка займе 1 г 21 хв. Між станціями Ромни і Лохвиця цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них 81 Км(07.56), Перекопівка(08.22), Юсківці(Полт.)(08.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ромни - Лохвиця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ромни Лохвиця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ромни - Лохвиця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ромни та Лохвиця – 49.1 км. Ціна квитка на електричку Ромни Лохвиця складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6542 Ромни Ромодан 07.51
Ромни
09.12
Лохвиця
1 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути
6936-6544 Бахмач Ромодан 11.15
Ромни
12.34
Лохвиця
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
6934-6548 Бахмач Ромодан 17.30
Ромни
18.44
Лохвиця
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ромни -Лохвиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромни — Лохвиця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лохвиця — Ромни