У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромни - Рогинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ромни - Рогинці:

Поточний розклад електричок Ромни - Рогинці включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 00 хв зі станції Ромни і прибуває на станцію Рогинці о 14 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6933 сполученням Ромни - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 30 хв. Між станціями Ромни і Рогинці цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ромни - Рогинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ромни Рогинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ромни - Рогинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ромни та Рогинці – 13.0 км. Ціна квитка на електричку Ромни Рогинці складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6935 Ромни Бахмач 05.15
Ромни
05.41
Рогинці
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6543-6931 Ромодан Бахмач 14.00
Ромни
14.25
Рогинці
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6933 Ромни Бахмач 20.25
Ромни
20.55
Рогинці
30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ромни -Рогинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромни — Рогинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рогинці — Ромни