У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6935 Ромни — Бахмач Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ромни - Бахмач номер 6935 відправляється зі станції Ромни о 05.24 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 07.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6935 Ромни - Бахмач пролягає по таким станціям як Житнє, Погреби, 67 Км, Рогинці, Матлахове, Талалаївка, Блотница, 39 Км, 36 Км, Рубанка, 25 Км, Григорівка, Курінь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромни 05.24
Житнє 05.30 1 хв  05.31 6 хв 
Погреби 05.37 1 хв  05.38 13 хв 
67 Км 05.42 1 хв  05.43 18 хв 
Рогинці 05.50 1 хв  05.51 26 хв 
Матлахове 06.01 1 хв  06.02 37 хв 
Талалаївка 06.12 1 хв  06.13 48 хв 
Блотница 06.26 1 хв  06.27 1 г  2 хв 
39 Км 06.33 1 хв  06.34 1 г  9 хв 
36 Км 06.40 1 хв  06.41 1 г  16 хв 
Рубанка 06.49 2 хв  06.51 1 г  25 хв 
25 Км 06.59 1 хв  07.00 1 г  35 хв 
Григорівка 07.09 2 хв  07.11 1 г  45 хв 
Курінь 07.21 1 хв  07.22 1 г  57 хв 
Бахмач-Пас. 07.40 2 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6935 Ромни — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031