У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромни - Сула
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ромни - Сула:

Поточний розклад електричок Ромни - Сула включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 30 хв зі станції Ромни і прибуває на станцію Сула о 18 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6936-6544 сполученням Бахмач-Пас. - Ромодан, в цьому випадку поїздка займе 1 г 10 хв. Між станціями Ромни і Сула цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них 81 Км(11.19), 111 Км(12.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ромни - Сула, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ромни Сула ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ромни - Сула можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ромни та Сула – 43.7 км. Ціна квитка на електричку Ромни Сула складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6542 Ромни Ромодан 07.51
Ромни
09.01
Сула
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути
6936-6544 Бахмач Ромодан 11.15
Ромни
12.25
Сула
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути
6934-6548 Бахмач Ромодан 17.30
Ромни
18.35
Сула
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ромни -Сула можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромни — Сула

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сула — Ромни