У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Іванівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ромодан - Іванівка:

Поточний розклад електричок Ромодан - Іванівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 33 хв зі станції Ромодан і прибуває на станцію Іванівка о 15 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6361 сполученням Ромодан - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 9 хв. Між станціями Ромодан і Іванівка цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них 200 Км(05.59), Терни(06.28), Вили(06.52), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ромодан - Іванівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ромодан Іванівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ромодан - Іванівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ромодан та Іванівка – 48.2 км. Ціна квитка на електричку Ромодан Іванівка складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6361 Ромодан Гребінка 05.51
Ромодан
07.00
Іванівка
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6721-6363 Полтава Гребінка 11.29
Ромодан
12.36
Іванівка
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6723-6365* Яреськи Гребінка 14.33
Ромодан
15.39
Іванівка
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ромодан -Іванівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромодан — Іванівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Іванівка — Ромодан