У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Іванівка,Полтавська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Іванівка:

Актуальний розклад електричок по станції Іванівка містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Іванівка з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Яреськи, Полтава-Південна, Лубни, Ромодан. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 03 хв до пункту призначення Ромодан. Найближчі станції та зупинні пункти Вили, Лазірки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Іванівка відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Яреськи - Гребінка, Гребінка - Лубни, Гребінка - Полтава-Південна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Іванівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Іванівка - Полтава від 45.00 грн. (160.3 км)

  • Іванівка - Гребінка від 19.00 грн. (21.3 км)

  • Іванівка - Миргород від 27.00 грн. (77.7 км)

  • Іванівка - Лубни від 17.00 грн. (20.4 км)

  • Іванівка - Ромодан від 23.00 грн. (54.1 км)

  • Іванівка - Яреськи від 33.50 грн. (103.9 км)

  • Іванівка - Гоголеве від 31.00 грн. (92.3 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6361 Ромодан Гребінка 07.00 1 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
6364-6726* Гребінка Яреськи 09.16 1 хв  09.17 Курсує щоденно - переглянути
6721-6363* Полтава Гребінка 12.46 1 хв  12.47 Курсує щоденно - переглянути
6366-6728* Гребінка Полтава 14.36 1 хв  14.37 Курсує щоденно - переглянути
6723-6365* Яреськи Гребінка 15.39 1 хв  15.40 Курсує щоденно - переглянути
6368* Гребінка Лубни 17.45 1 хв  17.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6367* Лубни Гребінка 19.04 1 хв  19.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6370* Гребінка Ромодан 21.02 1 хв  21.03 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Іванівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Іванівка,Полтавська обл.