У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Рублівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ромодан - Рублівка:

Поточний розклад електричок Ромодан - Рублівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 20 хв зі станції Ромодан і прибуває на станцію Рублівка о 06 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6684 сполученням Гадяч - Кременчук, в цьому випадку поїздка займе 2 г 9 хв. Між станціями Ромодан і Рублівка цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них 185 Км(16.17), Веселий Поділ(17.15), Черевані(18.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ромодан - Рублівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ромодан Рублівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ромодан - Рублівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ромодан та Рублівка – 90.1 км. Ціна квитка на електричку Ромодан Рублівка складає 29.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6687-6688 Ромодан Кременчук 04.20
Ромодан
06.23
Рублівка
2 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6684 Ромодан Кременчук 16.09
Ромодан
18.18
Рублівка
2 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6684 Гадяч Кременчук 16.09
Ромодан
18.18
Рублівка
2 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ромодан -Рублівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромодан — Рублівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рублівка — Ромодан