У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Сенча
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ромодан - Сенча:

Поточний розклад електричок Ромодан - Сенча включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 35 хв зі станції Ромодан і прибуває на станцію Сенча о 12 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6545 сполученням Ромодан - Ромни, в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Ромодан і Сенча цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ромодан - Сенча, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ромодан Сенча ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ромодан - Сенча можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ромодан та Сенча – 24.8 км. Ціна квитка на електричку Ромодан Сенча складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541 Ромодан Ромни 04.52
Ромодан
05.25
Сенча
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6683 Кременчук Гадяч 11.05
Ромодан
11.37
Сенча
32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6543-6931 Ромодан Бахмач 11.35
Ромодан
12.07
Сенча
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6545 Ромодан Ромни 17.37
Ромодан
18.10
Сенча
33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ромодан -Сенча можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромодан — Сенча

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сенча — Ромодан