У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромош - Червоноград
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ромош - Червоноград:

Поточний розклад електричок Ромош - Червоноград включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 43 хв зі станції Ромош і прибуває на станцію Червоноград о 22 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6305-6306 сполученням Ковель - Червоноград, в цьому випадку поїздка займе 0 г 44 хв. Між станціями Ромош і Червоноград цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ромош - Червоноград, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ромош Червоноград ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ромош - Червоноград можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ромош та Червоноград – 25.4 км. Ціна квитка на електричку Ромош Червоноград складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6305-6306* Ковель Червоноград 21.43
Ромош
22.27
Червоноград
44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ромош -Червоноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромош — Червоноград

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Червоноград — Ромош