У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6305-6306 Ковель — Червоноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ковель - Червоноград номер 6305-6306 відправляється зі станції Ковель о 17.50 і прибуває на станцію Червоноград о 22.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6305-6306 Ковель - Червоноград пролягає по таким станціям як Люблинець-Волинський, Турійськ, Туропин, Володимир-Волинський, П'ятидні, 27 Км, 27 Км, П'ятидні, Володимир-Волинський, Яневичі, Ромош, Трудолюбівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 17.50
Фасти 17.56 1 хв  17.57 6 хв 
Люблинець-Волинський 18.06 1 хв  18.07 16 хв 
Ружин 18.17 1 хв  18.18 27 хв 
Турійськ 18.29 1 хв  18.30 39 хв 
Обенижі 18.38 1 хв  18.39 48 хв 
Туропин 18.45 1 хв  18.46 55 хв 
Овадне 18.57 1 хв  18.58 1 г  7 хв 
Володимир-Волинський 19.11 12 хв  19.23 1 г  21 хв 
8 Км Роз'їзд 19.30 1 хв  19.31 1 г  40 хв 
П'ятидні 19.39 1 хв  19.40 1 г  49 хв 
Устилуг 19.45 1 хв  19.46 1 г  55 хв 
27 Км 19.55 1 хв  19.56 2 г  5 хв 
Ізов 20.02 15 хв  20.17 2 г  12 хв 
27 Км 20.22 1 хв  20.23 2 г  32 хв 
Устилуг 20.31 1 хв  20.32 2 г  41 хв 
П'ятидні 20.39 1 хв  20.40 2 г  49 хв 
8 Км Роз'їзд 20.49 1 хв  20.50 2 г  59 хв 
Володимир-Волинський 20.58 17 хв  21.15 3 г  8 хв 
Бубнів 21.28 1 хв  21.29 3 г  38 хв 
Яневичі 21.37 1 хв  21.38 3 г  47 хв 
Іваничі 21.46 2 хв  21.48 3 г  56 хв 
Ромош 21.55 1 хв  21.56 4 г  5 хв 
Ульвівок 22.04 1 хв  22.05 4 г  14 хв 
Трудолюбівка 22.12 1 хв  22.13 4 г  22 хв 
Сокаль 22.23 1 хв  22.24 4 г  33 хв 
Червоноград 22.40 4 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6305-6306 Ковель — Червоноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728