У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6305-6306 Ковель — Червоноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6305-6306 сполученням Ковель - Червоноград відправляється зі станції Ковель о 17.47 і прибуває на станцію Червоноград о 22.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Люблинець-Волинський, Турійськ, Туропин, Володимир-Волинскький, П'ятидні, 27 Км, 27 Км, П'ятидні, Володимир-Волинскький, Яневичі, Ромош, Трудолюбівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 17.47
Фасти 17.53 1 хв  17.54 6 хв 
Люблинець-Волинський 18.03 5 хв  18.08 16 хв 
Ружин 18.18 1 хв  18.19 31 хв 
Турійськ 18.30 1 хв  18.31 43 хв 
Обенижі 18.39 1 хв  18.40 52 хв 
Туропин 18.46 1 хв  18.47 59 хв 
Овадне 18.58 1 хв  18.59 1 г  11 хв 
Володимир-Волинскький 19.12 12 хв  19.24 1 г  25 хв 
8 Км Роз'їзд 19.31 1 хв  19.32 1 г  44 хв 
П'ятидні 19.40 1 хв  19.41 1 г  53 хв 
Устилуг 19.46 1 хв  19.47 1 г  59 хв 
27 Км 19.56 1 хв  19.57 2 г  9 хв 
Ізов 20.03 12 хв  20.15 2 г  16 хв 
27 Км 20.20 1 хв  20.21 2 г  33 хв 
Устилуг 20.29 1 хв  20.30 2 г  42 хв 
П'ятидні 20.37 1 хв  20.38 2 г  50 хв 
8 Км Роз'їзд 20.47 1 хв  20.48 3 г 
Володимир-Волинскький 20.55 2 хв  20.57 3 г  8 хв 
Бубнів 21.10 1 хв  21.11 3 г  23 хв 
Яневичі 21.20 1 хв  21.21 3 г  33 хв 
Іваничі 21.30 6 хв  21.36 3 г  43 хв 
Ромош 21.44 1 хв  21.45 3 г  57 хв 
Ульвівок 21.53 1 хв  21.54 4 г  6 хв 
Трудолюбівка 22.01 1 хв  22.02 4 г  14 хв 
Сокаль 22.13 1 хв  22.14 4 г  26 хв 
Червоноград 22.27 4 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6305-6306 Ковель — Червоноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031