У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6305-6306 Ковель — Червоноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ковель - Червоноград номер 6305-6306 відправляється зі станції Ковель о 17.47 і прибуває на станцію Червоноград о 22.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6305-6306 Ковель - Червоноград пролягає по таким станціям як Люблинець-Волинський, Турійськ, Туропин, Володимир-Волинський, П'ятидні, 27 Км, 27 Км, П'ятидні, Володимир-Волинський, Яневичі, Ромош, Трудолюбівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 17.47
Фасти 17.53 1 хв  17.54 6 хв 
Люблинець-Волинський 18.03 5 хв  18.08 16 хв 
Ружин 18.18 1 хв  18.19 31 хв 
Турійськ 18.30 1 хв  18.31 43 хв 
Обенижі 18.39 1 хв  18.40 52 хв 
Туропин 18.46 1 хв  18.47 59 хв 
Овадне 18.58 1 хв  18.59 1 г  11 хв 
Володимир-Волинський 19.12 12 хв  19.24 1 г  25 хв 
8 Км Роз'їзд 19.31 1 хв  19.32 1 г  44 хв 
П'ятидні 19.40 1 хв  19.41 1 г  53 хв 
Устилуг 19.46 1 хв  19.47 1 г  59 хв 
27 Км 19.56 1 хв  19.57 2 г  9 хв 
Ізов 20.03 12 хв  20.15 2 г  16 хв 
27 Км 20.20 1 хв  20.21 2 г  33 хв 
Устилуг 20.29 1 хв  20.30 2 г  42 хв 
П'ятидні 20.37 1 хв  20.38 2 г  50 хв 
8 Км Роз'їзд 20.47 1 хв  20.48 3 г 
Володимир-Волинський 20.55 2 хв  20.57 3 г  8 хв 
Бубнів 21.10 1 хв  21.11 3 г  23 хв 
Яневичі 21.20 1 хв  21.21 3 г  33 хв 
Іваничі 21.30 6 хв  21.36 3 г  43 хв 
Ромош 21.44 1 хв  21.45 3 г  57 хв 
Ульвівок 21.53 1 хв  21.54 4 г  6 хв 
Трудолюбівка 22.01 1 хв  22.02 4 г  14 хв 
Сокаль 22.13 1 хв  22.14 4 г  26 хв 
Червоноград 22.27 4 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6305-6306 Ковель — Червоноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31