У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6305-6306 Ковель — Червоноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6305-6306 сполученням Ковель - Червоноград відправляється зі станції Ковель о 17.47 і прибуває на станцію Червоноград о 22.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Люблинець-Волинський, Турійськ, Туропин, Володимир-Волинскький, П'ятидні, 27 Км, 27 Км, П'ятидні, Володимир-Волинскький, Яневичі, Ромош, Трудолюбівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 17.47
Фасти 17.53 1 хв  17.54 6 хв 
Люблинець-Волинський 18.03 5 хв  18.08 16 хв 
Ружин 18.18 1 хв  18.19 31 хв 
Турійськ 18.30 1 хв  18.31 43 хв 
Обенижі 18.39 1 хв  18.40 52 хв 
Туропин 18.46 1 хв  18.47 59 хв 
Овадне 18.58 1 хв  18.59 1 г  11 хв 
Володимир-Волинскький 19.12 12 хв  19.24 1 г  25 хв 
8 Км Роз'їзд 19.31 1 хв  19.32 1 г  44 хв 
П'ятидні 19.40 1 хв  19.41 1 г  53 хв 
Устилуг 19.46 1 хв  19.47 1 г  59 хв 
27 Км 19.56 1 хв  19.57 2 г  9 хв 
Ізов 20.03 12 хв  20.15 2 г  16 хв 
27 Км 20.20 1 хв  20.21 2 г  33 хв 
Устилуг 20.29 1 хв  20.30 2 г  42 хв 
П'ятидні 20.37 1 хв  20.38 2 г  50 хв 
8 Км Роз'їзд 20.47 1 хв  20.48 3 г 
Володимир-Волинскький 20.55 2 хв  20.57 3 г  8 хв 
Бубнів 21.10 1 хв  21.11 3 г  23 хв 
Яневичі 21.20 1 хв  21.21 3 г  33 хв 
Іваничі 21.30 6 хв  21.36 3 г  43 хв 
Ромош 21.44 1 хв  21.45 3 г  57 хв 
Ульвівок 21.53 1 хв  21.54 4 г  6 хв 
Трудолюбівка 22.01 1 хв  22.02 4 г  14 хв 
Сокаль 22.13 1 хв  22.14 4 г  26 хв 
Червоноград 22.27 4 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6305-6306 Ковель — Червоноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728