У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромош - Овадне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ромош - Овадне:

Поточний розклад електричок Ромош - Овадне включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 23 хв зі станції Ромош і прибуває на станцію Овадне о 09 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6302-6301 сполученням Червоноград - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 2 г 59 хв. Між станціями Ромош і Овадне цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Іваничі(06.33), 8 Км Роз'їзд(07.15), Ізов(07.44), 8 Км Роз'їзд(08.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ромош - Овадне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ромош Овадне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ромош - Овадне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ромош та Овадне – 85.2 км. Ціна квитка на електричку Ромош Овадне складає 50.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6302-6301* Червоноград Ковель 06.23
Ромош
09.22
Овадне
2 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ромош -Овадне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромош — Овадне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Овадне — Ромош