У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роставиця - Горошків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роставиця - Горошків:

Поточний розклад електричок Роставиця - Горошків включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 27 хв зі станції Роставиця і прибуває на станцію Горошків о 14 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6292-6293 сполученням Козятин-1 - Жашків, в цьому випадку поїздка займе 3 г 33 хв. Між станціями Роставиця і Горошків цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Дерганівка(10.36), Рось(11.28), Дзюньків(12.20), Тетіїв(13.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роставиця - Горошків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роставиця Горошків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роставиця - Горошків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роставиця та Горошків – 105.4 км. Ціна квитка на електричку Роставиця Горошків складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 10.27
Роставиця
14.00
Горошків
3 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роставиця -Горошків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роставиця — Горошків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Горошків — Роставиця