У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роток - Київ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роток - Київ:

Поточний розклад електричок Роток - Київ включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 55 хв зі станції Роток і прибуває на станцію Київ о 07 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6231-6008 сполученням Миронівка - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 35 хв. Між станціями Роток і Київ цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Біла Церква(05.49), Фастів-1(06.32), Мотовилівка(06.58), Малютянка(07.42), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роток - Київ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роток Київ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роток - Київ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6231-6008 Миронівка Київ 05.43
Роток
08.18
Київ-Пас.
2 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
7031-7032* Роток Київ 05.55
Роток
07.59
Київ-Пас.
2 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роток -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роток — Київ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ — Роток