У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ровеньки - 14 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ровеньки - 14 Км:

Поточний розклад електричок Ровеньки - 14 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 33 хв зі станції Ровеньки і прибуває на станцію 14 Км о 21 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6554 сполученням Красна Могила - Дебальцеве, в цьому випадку поїздка займе 2 г 13 хв. Між станціями Ровеньки і 14 Км цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Картушине(19.44), Ковпакове(20.17), Еротейдівка(20.49), Комендантська(21.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ровеньки - 14 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ровеньки 14 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ровеньки - 14 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6552 Красна Могила Дебальцеве 08.33
Ровеньки
10.46
14 Км
2 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6554 Красна Могила Дебальцеве 19.33
Ровеньки
21.46
14 Км
2 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ровеньки -14 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ровеньки — 14 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 14 Км — Ровеньки