У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ровеньки - Фащівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ровеньки - Фащівка:

Поточний розклад електричок Ровеньки - Фащівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 03 хв зі станції Ровеньки і прибуває на станцію Фащівка о 21 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6554 сполученням Красна Могила - Фащівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 55 хв. Між станціями Ровеньки і Фащівка цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Картушине(20.14), Ковпакове(20.47), Еротейдівка(21.19), Комендантська(21.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ровеньки - Фащівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ровеньки Фащівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ровеньки - Фащівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6552 Красна Могила Фащівка 08.03
Ровеньки
09.58
Фащівка
1 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути
6554 Красна Могила Фащівка 20.03
Ровеньки
21.58
Фащівка
1 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ровеньки -Фащівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ровеньки — Фащівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Фащівка — Ровеньки