У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ровне - Сколе
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ровне - Сколе:

Поточний розклад електричок Ровне - Сколе включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 54 хв зі станції Ровне і прибуває на станцію Сколе о 11 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502-6166 сполученням Чоп - Львів, в цьому випадку поїздка займе 4 г 38 хв. Між станціями Ровне і Сколе цей електропоїзд проїжджає 29 зупинок. Серед них Баркасове(06.58), Карпати(09.01), Яблунів(09.52), Тухля(11.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ровне - Сколе, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ровне Сколе ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ровне - Сколе можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ровне та Сколе – 123.1 км. Ціна квитка на електричку Ровне Сколе складає 71.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502-6166* Чоп Львів 06.54
Ровне
11.32
Сколе
4 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ровне -Сколе можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ровне — Сколе

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сколе — Ровне