У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна Сортувальна - Попелюхи
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роздільна Сортувальна - Попелюхи:

Поточний розклад електричок Роздільна Сортувальна - Попелюхи включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 46 хв зі станції Роздільна Сортувальна і прибуває на станцію Попелюхи о 11 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6258 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 4 г 11 хв. Між станціями Роздільна Сортувальна і Попелюхи цей електропоїзд проїжджає 29 зупинок. Серед них Надія(19.25), Перехрестове(20.44), Побережжя(21.47), Олександрівка(22.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роздільна Сортувальна - Попелюхи, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роздільна Сортувальна Попелюхи ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роздільна Сортувальна - Попелюхи можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роздільна Сортувальна та Попелюхи – 184.0 км. Ціна квитка на електричку Роздільна Сортувальна Попелюхи складає 54.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роздільна Сортувальна -Попелюхи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна Сортувальна — Попелюхи

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Попелюхи — Роздільна Сортувальна