У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздольський - Берека
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роздольський - Берека:

Поточний розклад електричок Роздольський - Берека включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 31 хв зі станції Роздольський і прибуває на станцію Берека о 19 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6516 сполученням Лозова - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 42 хв. Між станціями Роздольський і Берека цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роздольський - Берека, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роздольський Берека ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роздольський - Берека можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роздольський та Берека – 29.0 км. Ціна квитка на електричку Роздольський Берека складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6512 Лозова Харків 06.00
Роздольський
06.39
Берека
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 08.10
Роздольський
08.50
Берека
40 хв Курсує щоденно - переглянути
6516* Лозова Харків 09.32
Роздольський
10.14
Берека
42 хв Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 16.32
Роздольський
17.13
Берека
41 хв Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 18.31
Роздольський
19.06
Берека
35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роздольський -Берека можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздольський — Берека

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Берека — Роздольський