У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Берека
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Берека:

Актуальний розклад електричок по станції Берека містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Берека з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Лозова, Лихачове, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 47 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти 865, Трійчате. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Берека відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лихачове - Харків-Пас., Дубове - Харків-Пас., Харків-Пас. - Лихачове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Берека відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Берека - Харків від 27.00 грн. (76.3 км)

  • Берека - Лозова від 25.00 грн. (65.6 км)

  • Берека - Лихачове від 15.00 грн. (7.0 км)

  • Берека - Мерефа від 23.00 грн. (51.2 км)

  • Берека - Близнюки від 29.00 грн. (86.2 км)

  • Берека - Краснопавлівка від 20.00 грн. (36.2 км)

  • Берека - Покотилівка від 25.00 грн. (65.9 км)

  • Берека - Липовий Гай від 27.00 грн. (71.0 км)

  • Берека - Гаврилівка від 33.50 грн. (107.1 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6506* Лихачове Харків 04.23 1 хв  04.24 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 05.05 1 хв  05.06 Курсує щоденно - переглянути
6503 Бірки Лозова 05.51 1 хв  05.52 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.39 1 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 08.50 1 хв  08.51 Курсує щоденно - переглянути
6511 Харків Лихачове 09.41 1 хв  09.42 Курсує щоденно - переглянути
6516* Лозова Харків 10.14 1 хв  10.15 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Гаврилівка 10.50 1 хв  10.51 Курсує щоденно - переглянути
6853* Харків Лозова 14.24 1 хв  14.25 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лихачове Харків 15.24 1 хв  15.25 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 17.13 1 хв  17.14 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 19.06 1 хв  19.07 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 19.12 1 хв  19.13 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 20.46 1 хв  20.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Берека можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Берека