У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздольський - Покотилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роздольський - Покотилівка:

Поточний розклад електричок Роздольський - Покотилівка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 31 хв зі станції Роздольський і прибуває на станцію Покотилівка о 20 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6852 сполученням Дубове - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 31 хв. Між станціями Роздольський і Покотилівка цей електропоїзд проїжджає 27 зупинок. Серед них Біляївка(08.17), Північ(09.00), 829 Км(09.36), Артемівка(10.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роздольський - Покотилівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роздольський Покотилівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роздольський - Покотилівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роздольський та Покотилівка – 100.1 км. Ціна квитка на електричку Роздольський Покотилівка складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роздольський -Покотилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздольський — Покотилівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Покотилівка — Роздольський