У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздольський - Відпочинок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роздольський - Відпочинок:

Поточний розклад електричок Роздольський - Відпочинок включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 58 хв зі станції Роздольський і прибуває на станцію Відпочинок о 20 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6513 сполученням Харків-Пас. - Гаврилівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 20 хв. Між станціями Роздольський і Відпочинок цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роздольський - Відпочинок, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роздольський Відпочинок ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роздольський - Відпочинок можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роздольський та Відпочинок – 16.9 км. Ціна квитка на електричку Роздольський Відпочинок складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6503 Бірки Лозова 06.33
Роздольський
06.53
Відпочинок
20 хв Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 11.32
Роздольський
11.52
Відпочинок
20 хв Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 15.03
Роздольський
15.21
Відпочинок
18 хв Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 19.58
Роздольський
20.14
Відпочинок
16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роздольський -Відпочинок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздольський — Відпочинок

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Відпочинок — Роздольський