У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Бірки — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Бірки - Лозова номер 6503 відправляється зі станції Бірки о 04.57 і прибуває на станцію Лозова о 07.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6503 Бірки - Лозова пролягає по таким станціям як Першотравневий, Широніне, Новоберецька, Берека, Лихачове, 878 Км, Біляївка, Шульське, Відпочинок, Прядкін, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Бірки – Лозова складає 33.50 гривень. Відстань між станціями – 101.3 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бірки 04.57
829 Км 05.04 1 хв  05.05 7 хв 
Першотравневий 05.08 1 хв  05.09 11 хв 
Шурине 05.14 2 хв  05.16 17 хв 
Широніне 05.21 1 хв  05.22 24 хв 
Безпалівка 05.26 2 хв  05.28 29 хв 
Новоберецька 05.36 1 хв  05.37 39 хв 
Трійчате 05.45 1 хв  05.46 48 хв 
Берека 05.51 1 хв  05.52 54 хв 
865 05.55 1 хв  05.56 58 хв 
Лихачове 06.02 1 хв  06.03 1 г  5 хв 
872 Км 06.08 1 хв  06.09 1 г  11 хв 
878 Км 06.13 1 хв  06.14 1 г  16 хв 
Перемога 06.19 1 хв  06.20 1 г  22 хв 
Біляївка 06.25 1 хв  06.26 1 г  28 хв 
Роздольський 06.32 1 хв  06.33 1 г  35 хв 
Шульське 06.38 1 хв  06.39 1 г  41 хв 
Краснопавлівка 06.44 1 хв  06.45 1 г  47 хв 
Відпочинок 06.53 1 хв  06.54 1 г  56 хв 
Герсеванівський 06.59 1 хв  07.00 2 г  2 хв 
Прядкін 07.05 1 хв  07.06 2 г  8 хв 
Панютине 07.12 1 хв  07.13 2 г  15 хв 
Хлібна 07.17 1 хв  07.18 2 г  20 хв 
Заводська 07.21 1 хв  07.22 2 г  24 хв 
Лозова 07.25 2 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6503 Бірки — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930