У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бірки,Харківська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бірки:

Актуальний розклад електричок по станції Бірки містить всього 17 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бірки з такими станціями і населеними пунктами як Біляївка, Харків-Пас., Дубове, Лозова, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 49 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Мерефа, Шурине, 829 Км, Липкуватівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бірки відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дубове - Харків-Пас., Харків-Пас. - Дубове, Лозова - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бірки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6531 Харків Біляївка 01.05 1 хв  01.06 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 03.59 9 хв  04.08 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Дубове 04.37 1 хв  04.38 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.06 1 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.50 1 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 09.37 1 хв  09.38 Курсує щоденно - переглянути
7032-7034 Слов'янськ Харків 10.06 1 хв  10.07 Курсує щоденно - переглянути
6516 Дубове Харків 11.48 1 хв  11.49 Курсує щоденно - переглянути
6517 Харків Лозова 12.17 1 хв  12.18 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 14.44 1 хв  14.45 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 17.02 8 хв  17.10 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 17.58 1 хв  17.59 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 18.56 1 хв  18.57 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.59 1 хв  20.00 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 19.58 7 хв  20.05 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.48 1 хв  21.49 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 22.48 1 хв  22.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бірки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бірки,Харківська обл.