У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бірки,Харківська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бірки:

Актуальний розклад електричок по станції Бірки містить всього 17 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бірки з такими станціями і населеними пунктами як Біляївка, Харків-Пас., Дубове, Лозова, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 43 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Мерефа, Шурине, 829 Км, Липкуватівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бірки відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Дубове, Лихачове - Харків-Пас., Слов'янськ - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бірки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6531 Харків Біляївка 01.05 1 хв  01.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6502 Лихачове Харків 04.02 2 хв  04.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Харків Дубове 04.37 1 хв  04.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.06 1 хв  06.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6512 Лозова Харків 06.50 1 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 09.37 1 хв  09.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
7032-7034 Слов'янськ Харків 10.06 1 хв  10.07 Курсує щоденно - переглянути
6516 Дубове Харків 11.40 1 хв  11.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6517* Харків Дубове 12.17 1 хв  12.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853 Харків Лозова 14.44 1 хв  14.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 17.02 8 хв  17.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6524 Лозова Харків 17.53 1 хв  17.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 18.56 1 хв  18.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Харків Лозова 19.59 1 хв  20.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6528* Дубове Харків 20.02 1 хв  20.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.48 1 хв  21.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6856 Лозова Харків 22.42 1 хв  22.43 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бірки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бірки,Харківська обл.