У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожеве - Воютичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рожеве - Воютичі:

Поточний розклад електричок Рожеве - Воютичі включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 15 хв зі станції Рожеве і прибуває на станцію Воютичі о 16 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 957-958 сполученням Нижанковичі - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 1 г 16 хв. Між станціями Рожеве і Воютичі цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Хирів(15.27), Скелівка(16.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рожеве - Воютичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рожеве Воютичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рожеве - Воютичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
957-958 Нижанковичі Самбір 15.15
Рожеве
16.31
Воютичі
1 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рожеве -Воютичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожеве — Воютичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Воютичі — Рожеве