У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище - Білий Налив
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рожище - Білий Налив:

Поточний розклад електричок Рожище - Білий Налив включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 42 хв зі станції Рожище і прибуває на станцію Білий Налив о 12 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6359-6360 сполученням Здолбунів-Пас. - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 1 г 8 хв. Між станціями Рожище і Білий Налив цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Бірок(18.29), 352 Км(19.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рожище - Білий Налив, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рожище Білий Налив ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рожище - Білий Налив можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рожище та Білий Налив – 49.9 км. Ціна квитка на електричку Рожище Білий Налив складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353-6354* Здолбунів Ковель 11.42
Рожище
12.41
Білий Налив
59 хв Курсує щоденно - переглянути
6359-6360* Здолбунів Ковель 18.22
Рожище
19.30
Білий Налив
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рожище -Білий Налив можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожище — Білий Налив

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Білий Налив — Рожище