У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білий Налив
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білий Налив:

Актуальний розклад електричок по станції Білий Налив містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Білий Налив з такими станціями і населеними пунктами як Луцьк, Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 56 хв до пункту призначення Луцьк. Найближчі станції та зупинні пункти Ковель, Колодяжне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Білий Налив відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Здолбунів-Пас. - Ковель, Ковель - Луцьк. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білий Налив відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6358-6357 Ковель Луцьк 08.23 1 хв  08.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 11.59 1 хв  12.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6359 Здолбунів Ковель 19.25 2 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6396-6395 Ковель Луцьк 20.55 1 хв  20.56 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Білий Налив можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Білий Налив