У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище - Пальче
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рожище - Пальче:

Поточний розклад електричок Рожище - Пальче включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 20 хв зі станції Рожище і прибуває на станцію Пальче о 15 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6356-6355 сполученням Ковель - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 57 хв. Між станціями Рожище і Пальче цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Валер'янівка(06.58), Луцьк(07.49), Звірів(08.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рожище - Пальче, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рожище Пальче ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рожище - Пальче можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рожище та Пальче – 60.6 км. Ціна квитка на електричку Рожище Пальче складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6356-6355* Ковель Здолбунів 06.55
Рожище
08.52
Пальче
1 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути
6358-6357* Ковель Здолбунів 14.20
Рожище
15.58
Пальче
1 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рожище -Пальче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожище — Пальче

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пальче — Рожище