У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6358-6357 Ковель — Здолбунів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ковель - Здолбунів номер 6358-6357 відправляється зі станції Ковель о 13.20 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 17.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 45 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6358-6357 Ковель - Здолбунів пролягає по таким станціям як 352 Км, Стохід, Рожище, Жабки, Луцьк, Жабки, Арматнів, Цумань, Оржів, Обарів, Басів Кут.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 13.20
Білий Налив 13.24 1 хв  13.25 4 хв 
Колодяжне 13.28 1 хв  13.29 8 хв 
Любитів 13.34 4 хв  13.38 14 хв 
352 Км 13.42 1 хв  13.43 22 хв 
Погиньки 13.46 1 хв  13.47 26 хв 
Вівчицьк 13.50 1 хв  13.51 30 хв 
Голоби 13.55 1 хв  13.56 35 хв 
Стохід 14.02 1 хв  14.03 42 хв 
Трилісці 14.07 1 хв  14.08 47 хв 
Переспа 14.12 5 хв  14.17 52 хв 
Бірок 14.20 1 хв  14.21 1 г 
Рожище 14.28 1 хв  14.29 1 г  8 хв 
Валер'янівка 14.33 1 хв  14.34 1 г  13 хв 
Клепачів 14.40 1 хв  14.41 1 г  20 хв 
Ківерці 14.48 10 хв  14.58 1 г  28 хв 
Жабки 15.01 1 хв  15.02 1 г  41 хв 
Дачне 15.06 1 хв  15.07 1 г  46 хв 
Промислова 15.11 1 хв  15.12 1 г  51 хв 
Прилуцька 15.14 1 хв  15.15 1 г  54 хв 
Луцьк 15.17 13 хв  15.30 1 г  57 хв 
Прилуцька 15.33 1 хв  15.34 2 г  13 хв 
Промислова 15.36 1 хв  15.37 2 г  16 хв 
Дачне 15.41 1 хв  15.42 2 г  21 хв 
Жабки 15.45 1 хв  15.46 2 г  25 хв 
Ківерці 15.50 2 хв  15.52 2 г  30 хв 
Веснянка 15.58 1 хв  15.59 2 г  38 хв 
Звірів 16.03 1 хв  16.04 2 г  43 хв 
Арматнів 16.07 1 хв  16.08 2 г  47 хв 
Пальче 16.11 1 хв  16.12 2 г  51 хв 
Олика 16.18 1 хв  16.19 2 г  58 хв 
271 Км 16.24 1 хв  16.25 3 г  4 хв 
Цумань 16.30 1 хв  16.31 3 г  10 хв 
Новостав 16.37 1 хв  16.38 3 г  17 хв 
Ветеранів 16.41 1 хв  16.42 3 г  21 хв 
Клевань 16.45 1 хв  16.46 3 г  25 хв 
Оржів 16.50 1 хв  16.51 3 г  30 хв 
Грабів 16.54 1 хв  16.55 3 г  34 хв 
245 Км 16.59 1 хв  17.00 3 г  39 хв 
Городок 17.03 1 хв  17.04 3 г  43 хв 
Обарів 17.09 1 хв  17.10 3 г  49 хв 
Великий Олексин 17.15 1 хв  17.16 3 г  55 хв 
Рівне 17.22 3 хв  17.25 4 г  2 хв 
Дворецька 17.27 1 хв  17.28 4 г  7 хв 
Басів Кут 17.33 1 хв  17.34 4 г  13 хв 
Квасилів 17.38 1 хв  17.39 4 г  18 хв 
Здолбунів-Пас. 17.45 4 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6358-6357 Ковель — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031