У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6356 Ковель — Здолбунів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ковель - Здолбунів номер 6356 відправляється зі станції Ковель о 05.30 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 10.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 45 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6356 Ковель - Здолбунів пролягає по таким станціям як 352 Км, Стохід, Рожище, Жабки, Луцьк, Жабки, Арматнів, Цумань, Оржів, Обарів, Басів Кут.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 05.30
Білий Налив 05.34 1 хв  05.35 4 хв 
Колодяжне 05.38 1 хв  05.39 8 хв 
Любитів 05.45 1 хв  05.46 15 хв 
352 Км 05.51 1 хв  05.52 21 хв 
Погиньки 05.55 1 хв  05.56 25 хв 
Вівчицьк 05.59 1 хв  06.00 29 хв 
Голоби 06.06 2 хв  06.08 36 хв 
Стохід 06.16 1 хв  06.17 46 хв 
Трилісці 06.21 1 хв  06.22 51 хв 
Переспа 06.26 12 хв  06.38 56 хв 
Бірок 06.42 1 хв  06.43 1 г  12 хв 
Рожище 06.50 1 хв  06.51 1 г  20 хв 
Валер'янівка 06.57 1 хв  06.58 1 г  27 хв 
Клепачів 07.05 1 хв  07.06 1 г  35 хв 
Ківерці 07.12 10 хв  07.22 1 г  42 хв 
Жабки 07.26 1 хв  07.27 1 г  56 хв 
Дачне 07.31 4 хв  07.35 2 г  1 хв 
Промислова 07.39 1 хв  07.40 2 г  9 хв 
Прилуцька 07.42 1 хв  07.43 2 г  12 хв 
Луцьк 07.46 19 хв  08.05 2 г  16 хв 
Прилуцька 08.07 1 хв  08.08 2 г  37 хв 
Промислова 08.10 1 хв  08.11 2 г  40 хв 
Дачне 08.15 3 хв  08.18 2 г  45 хв 
Жабки 08.22 1 хв  08.23 2 г  52 хв 
Ківерці 08.27 4 хв  08.31 2 г  57 хв 
Веснянка 08.36 1 хв  08.37 3 г  6 хв 
Звірів 08.41 1 хв  08.42 3 г  11 хв 
Арматнів 08.46 1 хв  08.47 3 г  16 хв 
Пальче 08.51 1 хв  08.52 3 г  21 хв 
Олика 08.58 2 хв  09.00 3 г  28 хв 
271 Км 09.05 1 хв  09.06 3 г  35 хв 
Цумань 09.11 2 хв  09.13 3 г  41 хв 
Новостав 09.19 1 хв  09.20 3 г  49 хв 
Ветеранів 09.23 2 хв  09.25 3 г  53 хв 
Клевань 09.29 2 хв  09.31 3 г  59 хв 
Оржів 09.35 1 хв  09.36 4 г  5 хв 
Грабів 09.40 1 хв  09.41 4 г  10 хв 
245 Км 09.45 1 хв  09.46 4 г  15 хв 
Городок 09.49 1 хв  09.50 4 г  19 хв 
Обарів 09.54 1 хв  09.55 4 г  24 хв 
Великий Олексин 09.59 1 хв  10.00 4 г  29 хв 
Рівне 10.06 3 хв  10.09 4 г  36 хв 
Дворецька 10.12 1 хв  10.13 4 г  42 хв 
Басів Кут 10.18 1 хв  10.19 4 г  48 хв 
Квасилів 10.22 1 хв  10.23 4 г  52 хв 
Здолбунів-Пас. 10.29 4 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6356 Ковель — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031