У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6356 Ковель — Здолбунів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ковель - Здолбунів номер 6356 відправляється зі станції Ковель о 05.30 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 10.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 45 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6356 Ковель - Здолбунів пролягає по таким станціям як 352 Км, Стохід, Рожище, Жабки, Луцьк, Жабки, Арматнів, Цумань, Оржів, Обарів, Басів Кут.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 05.30
Білий Налив 05.34 1 хв  05.35 4 хв 
Колодяжне 05.38 1 хв  05.39 8 хв 
Любитів 05.45 1 хв  05.46 15 хв 
352 Км 05.51 1 хв  05.52 21 хв 
Погиньки 05.55 1 хв  05.56 25 хв 
Вівчицьк 05.59 1 хв  06.00 29 хв 
Голоби 06.06 2 хв  06.08 36 хв 
Стохід 06.16 1 хв  06.17 46 хв 
Трилісці 06.21 1 хв  06.22 51 хв 
Переспа 06.26 1 хв  06.27 56 хв 
Бірок 06.31 1 хв  06.32 1 г  1 хв 
Рожище 06.39 1 хв  06.40 1 г  9 хв 
Валер'янівка 06.57 1 хв  06.58 1 г  27 хв 
Клепачів 07.05 1 хв  07.06 1 г  35 хв 
Ківерці 07.12 10 хв  07.22 1 г  42 хв 
Жабки 07.26 1 хв  07.27 1 г  56 хв 
Дачне 07.31 4 хв  07.35 2 г  1 хв 
Промислова 07.39 1 хв  07.40 2 г  9 хв 
Прилуцька 07.42 1 хв  07.43 2 г  12 хв 
Луцьк 07.46 19 хв  08.05 2 г  16 хв 
Прилуцька 08.07 1 хв  08.08 2 г  37 хв 
Промислова 08.10 1 хв  08.11 2 г  40 хв 
Дачне 08.15 3 хв  08.18 2 г  45 хв 
Жабки 08.22 1 хв  08.23 2 г  52 хв 
Ківерці 08.27 4 хв  08.31 2 г  57 хв 
Веснянка 08.36 1 хв  08.37 3 г  6 хв 
Звірів 08.41 1 хв  08.42 3 г  11 хв 
Арматнів 08.46 1 хв  08.47 3 г  16 хв 
Пальче 08.51 1 хв  08.52 3 г  21 хв 
Олика 08.58 2 хв  09.00 3 г  28 хв 
271 Км 09.05 1 хв  09.06 3 г  35 хв 
Цумань 09.11 2 хв  09.13 3 г  41 хв 
Новостав 09.19 1 хв  09.20 3 г  49 хв 
Ветеранів 09.23 2 хв  09.25 3 г  53 хв 
Клевань 09.29 2 хв  09.31 3 г  59 хв 
Оржів 09.35 1 хв  09.36 4 г  5 хв 
Грабів 09.40 1 хв  09.41 4 г  10 хв 
245 Км 09.45 1 хв  09.46 4 г  15 хв 
Городок 09.49 1 хв  09.50 4 г  19 хв 
Обарів 09.54 1 хв  09.55 4 г  24 хв 
Великий Олексин 09.59 1 хв  10.00 4 г  29 хв 
Рівне 10.06 3 хв  10.09 4 г  36 хв 
Дворецька 10.12 1 хв  10.13 4 г  42 хв 
Басів Кут 10.18 1 хв  10.19 4 г  48 хв 
Квасилів 10.22 1 хв  10.23 4 г  52 хв 
Здолбунів-Пас. 10.29 4 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6356 Ковель — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031