У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище - Прилуцька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рожище - Прилуцька:

Поточний розклад електричок Рожище - Прилуцька включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 20 хв зі станції Рожище і прибуває на станцію Прилуцька о 15 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6356-6355 сполученням Ковель - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 15 хв. Між станціями Рожище і Прилуцька цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рожище - Прилуцька, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рожище Прилуцька ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рожище - Прилуцька можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рожище та Прилуцька – 36.0 км. Ціна квитка на електричку Рожище Прилуцька складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6356-6355 Ковель Здолбунів 06.55
Рожище
08.10
Прилуцька
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути
6358-6357 Ковель Здолбунів 14.20
Рожище
15.20
Прилуцька
1 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рожище -Прилуцька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожище — Прилуцька

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Прилуцька — Рожище