У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розлуч - Бойківська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розлуч - Бойківська:

Поточний розклад електричок Розлуч - Бойківська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 33 хв зі станції Розлуч і прибуває на станцію Бойківська о 21 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6021 сполученням Львів - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Розлуч і Бойківська цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розлуч - Бойківська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розлуч Бойківська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розлуч - Бойківська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розлуч та Бойківська – 4.9 км. Ціна квитка на електричку Розлуч Бойківська складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6027 Львів Сянки 00.06
Розлуч
00.14
Бойківська
8 хв Курсує щоденно - переглянути
6021 Львів Сянки 12.40
Розлуч
12.49
Бойківська
9 хв Курсує щоденно - переглянути
6025 Львів Сянки 21.33
Розлуч
21.41
Бойківська
8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розлуч -Бойківська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розлуч — Бойківська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бойківська — Розлуч