У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розлуч - Сянки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розлуч - Сянки:

Поточний розклад електричок Розлуч - Сянки включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 40 хв зі станції Розлуч і прибуває на станцію Сянки о 13 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6025 сполученням Львів - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 1 г 16 хв. Між станціями Розлуч і Сянки цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Волосянка(21.36), Турочки(22.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розлуч - Сянки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розлуч Сянки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розлуч - Сянки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розлуч та Сянки – 40.8 км. Ціна квитка на електричку Розлуч Сянки складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6027 Львів Сянки 00.06
Розлуч
01.20
Сянки
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути
6021 Львів Сянки 12.40
Розлуч
13.53
Сянки
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6025 Львів Сянки 21.33
Розлуч
22.49
Сянки
1 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розлуч -Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розлуч — Сянки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сянки — Розлуч