У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсішки - Ладижин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розсішки - Ладижин:

Поточний розклад електричок Розсішки - Ладижин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 56 хв зі станції Розсішки і прибуває на станцію Ладижин о 10 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6421 сполученням Умань - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 32 хв. Між станціями Розсішки і Ладижин цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Христинівка(08.09), Розкошівка(08.59), Ладижинські Хутори(09.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розсішки - Ладижин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розсішки Ладижин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розсішки - Ладижин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розсішки та Ладижин – 85.0 км. Ціна квитка на електричку Розсішки Ладижин складає 34.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6421 Умань Вапнярка 07.56
Розсішки
10.28
Ладижин
2 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розсішки -Ладижин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розсішки — Ладижин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ладижин — Розсішки