У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсішки - Ліщинівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розсішки - Ліщинівка:

Поточний розклад електричок Розсішки - Ліщинівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 24 хв зі станції Розсішки і прибуває на станцію Ліщинівка о 14 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6356 сполученням Умань - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Розсішки і Ліщинівка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розсішки - Ліщинівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розсішки Ліщинівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розсішки - Ліщинівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розсішки та Ліщинівка – 16.0 км. Ціна квитка на електричку Розсішки Ліщинівка складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6356 Умань Черкаси 14.24
Розсішки
14.55
Ліщинівка
31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розсішки -Ліщинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розсішки — Ліщинівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ліщинівка — Розсішки