У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рубанка - Бодаква
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рубанка - Бодаква:

Поточний розклад електричок Рубанка - Бодаква включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 12 хв зі станції Рубанка і прибуває на станцію Бодаква о 18 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6936-6544 сполученням Бахмач-Пас. - Ромодан, в цьому випадку поїздка займе 3 г 26 хв. Між станціями Рубанка і Бодаква цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них 36 Км(09.33), Рогинці(10.21), 81 Км(11.19), 111 Км(12.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рубанка - Бодаква, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рубанка Бодаква ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рубанка - Бодаква можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рубанка та Бодаква – 103.3 км. Ціна квитка на електричку Рубанка Бодаква складає 33.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6936-6544 Бахмач Ромодан 09.26
Рубанка
12.52
Бодаква
3 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
6934-6548 Бахмач Ромодан 16.12
Рубанка
18.58
Бодаква
2 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рубанка -Бодаква можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рубанка — Бодаква

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бодаква — Рубанка