У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рубанка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рубанка:

Актуальний розклад електричок по станції Рубанка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рубанка з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Ромни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 14 хв до пункту призначення Ромни. Найближчі станції та зупинні пункти 36 Км, 25 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рубанка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ромодан - Бахмач-Пас., Бахмач-Пас. - Ромни. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рубанка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6935 Ромни Бахмач 06.49 2 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
6936 Бахмач Ромни 09.10 1 хв  09.11 Курсує щоденно - переглянути
6543-6931 Ромодан Бахмач 15.20 1 хв  15.21 Курсує щоденно - переглянути
6934 Бахмач Ромни 16.13 1 хв  16.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рубанка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рубанка