У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рубанка - Перекопівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рубанка - Перекопівка:

Поточний розклад електричок Рубанка - Перекопівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 12 хв зі станції Рубанка і прибуває на станцію Перекопівка о 17 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6936-6544 сполученням Бахмач-Пас. - Ромодан, в цьому випадку поїздка займе 2 г 19 хв. Між станціями Рубанка і Перекопівка цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них 36 Км(09.33), Рогинці(10.21), 81 Км(11.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рубанка - Перекопівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рубанка Перекопівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рубанка - Перекопівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рубанка та Перекопівка – 63.6 км. Ціна квитка на електричку Рубанка Перекопівка складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6936-6544 Бахмач Ромодан 09.26
Рубанка
11.45
Перекопівка
2 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
6934-6548 Бахмач Ромодан 16.12
Рубанка
17.59
Перекопівка
1 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рубанка -Перекопівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рубанка — Перекопівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Перекопівка — Рубанка