У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рублівка - Устинівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рублівка - Устинівка:

Поточний розклад електричок Рублівка - Устинівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 56 хв зі станції Рублівка і прибуває на станцію Устинівка о 09 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6688-6687 сполученням Кременчук - Ромодан, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Рублівка і Устинівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рублівка - Устинівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рублівка Устинівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рублівка - Устинівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рублівка та Устинівка – 9.1 км. Ціна квитка на електричку Рублівка Устинівка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6683 Кременчук Гадяч 08.56
Рублівка
09.04
Устинівка
8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6683 Кременчук Ромодан 08.56
Рублівка
09.04
Устинівка
8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6688-6687 Кременчук Ромодан 21.06
Рублівка
21.16
Устинівка
10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рублівка -Устинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рублівка — Устинівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Устинівка — Рублівка