У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Руда - Підгородне-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Руда - Підгородне-2:

Поточний розклад електричок Руда - Підгородне-2 включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 08 хв зі станції Руда і прибуває на станцію Підгородне-2 о 10 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6373 сполученням Ковель - Ягодин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 12 хв. Між станціями Руда і Підгородне-2 цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Руда - Підгородне-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Руда Підгородне-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Руда - Підгородне-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Руда та Підгородне-2 – 6.0 км. Ціна квитка на електричку Руда Підгородне-2 складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6373* Ковель Ягодин 10.08
Руда
10.20
Підгородне-2
12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Руда -Підгородне-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Руда — Підгородне-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Підгородне-2 — Руда