У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6373 Ковель — Ягодин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ковель - Ягодин номер 6373 відправляється зі станції Ковель о 08.35 і прибуває на станцію Ягодин о 10.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Черкаси-Волинські, 464 Км, Круги, Кошари, Депо, Кошари Нові, Паридуби, Мацеїв, Високий Хутір, Руда, Підгородне, Підгородне-2, Скиби, Любомль.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 08.35
Черкаси-Волинські 08.45 1 хв  08.46 10 хв 
464 Км 08.52 1 хв  08.53 17 хв 
Круги 08.58 1 хв  08.59 23 хв 
Кошари 09.04 1 хв  09.05 29 хв 
Депо 09.10 1 хв  09.11 35 хв 
Кошари Нові 09.15 1 хв  09.16 40 хв 
Паридуби 09.23 1 хв  09.24 48 хв 
Мацеїв 09.33 1 хв  09.34 58 хв 
Високий Хутір 09.40 1 хв  09.41 1 г  5 хв 
Руда 09.47 1 хв  09.48 1 г  12 хв 
Підгородне 09.53 1 хв  09.54 1 г  18 хв 
Підгородне-2 10.00 1 хв  10.01 1 г  25 хв 
Скиби 10.08 1 хв  10.09 1 г  33 хв 
Любомль 10.17 2 хв  10.19 1 г  42 хв 
Ягодин 10.35 2 г 

У розкладі поїзда 6373 Ковель — Ягодин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31