У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6373 Ковель — Ягодин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6373 сполученням Ковель - Ягодин відправляється зі станції Ковель о 08.35 і прибуває на станцію Ягодин о 10.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Черкаси-Волинські, 464 Км, Круги, Кошари, Депо, Кошари Нові, Паридуби, Мацеїв, Високий Хутір, Руда, Підгородне, Підгородне-2, Скиби, Любомль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 08.35
Черкаси-Волинські 08.45 1 хв  08.46 10 хв 
464 Км 08.52 1 хв  08.53 17 хв 
Круги 08.58 1 хв  08.59 23 хв 
Кошари 09.04 1 хв  09.05 29 хв 
Депо 09.10 1 хв  09.11 35 хв 
Кошари Нові 09.15 1 хв  09.16 40 хв 
Паридуби 09.23 1 хв  09.24 48 хв 
Мацеїв 09.33 1 хв  09.34 58 хв 
Високий Хутір 09.40 1 хв  09.41 1 г  5 хв 
Руда 09.47 1 хв  09.48 1 г  12 хв 
Підгородне 09.53 1 хв  09.54 1 г  18 хв 
Підгородне-2 10.00 1 хв  10.01 1 г  25 хв 
Скиби 10.08 1 хв  10.09 1 г  33 хв 
Любомль 10.17 2 хв  10.19 1 г  42 хв 
Ягодин 10.35 2 г 

У розкладі поїзда 6373 Ковель — Ягодин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930