У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудаєве - Ясногірка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудаєве - Ясногірка:

Поточний розклад електричок Рудаєве - Ясногірка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 35 хв зі станції Рудаєве і прибуває на станцію Ясногірка о 19 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6823-6813 сполученням Харків-Пас. - Краматорськ, в цьому випадку поїздка займе 2 г 31 хв. Між станціями Рудаєве і Ясногірка цей електропоїзд проїжджає 27 зупинок. Серед них Близнюки(16.42), Григорівка(17.19), Гусарівка(17.52), Черкаський(18.17), Слов'янськ(18.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудаєве - Ясногірка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудаєве Ясногірка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудаєве - Ясногірка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудаєве та Ясногірка – 98.2 км. Ціна квитка на електричку Рудаєве Ясногірка складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6823-6813* Харків Краматорськ 16.35
Рудаєве
19.06
Ясногірка
2 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудаєве -Ясногірка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудаєве — Ясногірка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ясногірка — Рудаєве