У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудаєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рудаєве:

Актуальний розклад електричок по станції Рудаєве містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рудаєве з такими станціями і населеними пунктами як Слов'янськ, Харків-Пас., Лозова, Гаврилівка, Краматорськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 53 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти 934 Км, Близнюки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рудаєве відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Краматорськ - Харків-Пас., Дубове - Харків-Пас., Харків-Пас. - Гаврилівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рудаєве відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Рудаєве - Харків від 70.00 грн. (189.5 км)

  • Рудаєве - Краматорськ від 45.00 грн. (104.4 км)

  • Рудаєве - Лозова від 14.00 грн. (10.1 км)

  • Рудаєве - Слов'янськ від 30.00 грн. (90.2 км)

  • Рудаєве - Лихачове від 45.00 грн. (117.1 км)

  • Рудаєве - Барвенкове від 23.00 грн. (48.8 км)

  • Рудаєве - Мерефа від 60.00 грн. (167.5 км)

  • Рудаєве - Близнюки від 14.00 грн. (7.4 км)

  • Рудаєве - Високий від 50.00 грн. (142.9 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6809 Лозова Слов'янськ 05.25 1 хв  05.25 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 06.24 1 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6825-6815 Харків Слов'янськ 09.52 1 хв  09.53 Курсує щоденно - переглянути
6812-6822 Краматорськ Харків 10.00 1 хв  10.01 Курсує щоденно - переглянути
6802* Слов'янськ Лозова 12.15 1 хв  12.16 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 12.50 1 хв  12.51 Курсує щоденно - переглянути
6803 Лозова Слов'янськ 13.48 1 хв  13.49 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 15.20 1 хв  15.21 Курсує щоденно - переглянути
6823-6813 Харків Краматорськ 16.34 1 хв  16.35 Курсує щоденно - переглянути
6816-6826 Слов'янськ Харків 18.11 1 хв  18.11 Курсує щоденно - переглянути
6808 Слов'янськ Лозова 19.52 1 хв  19.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рудаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рудаєве