У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Руданці - Сокаль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Руданці - Сокаль:

Поточний розклад електричок Руданці - Сокаль включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 42 хв зі станції Руданці і прибуває на станцію Сокаль о 23 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6056 сполученням Львів - Сокаль, в цьому випадку поїздка займе 1 г 58 хв. Між станціями Руданці і Сокаль цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Колодне(21.53), Батятичі(22.21), Соснівка(22.48), Завишень(23.32), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Руданці - Сокаль, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Руданці Сокаль ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Руданці - Сокаль можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Руданці та Сокаль – 69.7 км. Ціна квитка на електричку Руданці Сокаль складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6056 Львів Сокаль 21.42
Руданці
23.40
Сокаль
1 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Руданці -Сокаль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Руданці — Сокаль

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сокаль — Руданці