У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудки - Нижня Яблунька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудки - Нижня Яблунька:

Поточний розклад електричок Рудки - Нижня Яблунька включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 47 хв зі станції Рудки і прибуває на станцію Нижня Яблунька о 13 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6025 сполученням Львів - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 3 г 6 хв. Між станціями Рудки і Нижня Яблунька цей електропоїзд проїжджає 25 зупинок. Серед них Новосілки(19.03), Стрілковичі(20.25), Бусовисько(21.02), Бойківська(21.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудки - Нижня Яблунька, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудки Нижня Яблунька ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудки - Нижня Яблунька можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудки та Нижня Яблунька – 95.3 км. Ціна квитка на електричку Рудки Нижня Яблунька складає 54.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6021 Львів Сянки 10.47
Рудки
13.14
Нижня Яблунька
2 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути
6025 Львів Сянки 18.59
Рудки
22.05
Нижня Яблунька
3 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6027 Львів Сянки 21.59
Рудки
00.39
Нижня Яблунька
2 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудки -Нижня Яблунька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудки — Нижня Яблунька

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нижня Яблунька — Рудки