У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудня-Радовельська - Нові Білокоровичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудня-Радовельська - Нові Білокоровичі:

Поточний розклад електричок Рудня-Радовельська - Нові Білокоровичі включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 16 хв зі станції Рудня-Радовельська і прибуває на станцію Нові Білокоровичі о 05 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6482 сполученням Сарни - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 0 г 19 хв. Між станціями Рудня-Радовельська і Нові Білокоровичі цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудня-Радовельська - Нові Білокоровичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудня-Радовельська Нові Білокоровичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудня-Радовельська - Нові Білокоровичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудня-Радовельська та Нові Білокоровичі – 56.0 км. Ціна квитка на електричку Рудня-Радовельська Нові Білокоровичі складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6480 Олевськ Коростень 05.16
Рудня-Радовельська
05.33
Нові Білокоровичі
17 хв Курсує щоденно - переглянути
6482 Сарни Коростень 16.17
Рудня-Радовельська
16.36
Нові Білокоровичі
19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудня-Радовельська -Нові Білокоровичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудня-Радовельська — Нові Білокоровичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нові Білокоровичі — Рудня-Радовельська