У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудня-Радовельська - Олевськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудня-Радовельська - Олевськ:

Поточний розклад електричок Рудня-Радовельська - Олевськ включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 05 хв зі станції Рудня-Радовельська і прибуває на станцію Олевськ о 22 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6483 сполученням Коростень - Олевськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Рудня-Радовельська і Олевськ цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудня-Радовельська - Олевськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудня-Радовельська Олевськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудня-Радовельська - Олевськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудня-Радовельська та Олевськ – 217.0 км. Ціна квитка на електричку Рудня-Радовельська Олевськ складає 60.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6481 Коростень Сарни 11.17
Рудня-Радовельська
11.45
Олевськ
28 хв Курсує щоденно - переглянути
6483 Коростень Олевськ 22.05
Рудня-Радовельська
22.33
Олевськ
28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудня-Радовельська -Олевськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудня-Радовельська — Олевськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Олевськ — Рудня-Радовельська