У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Бершадь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудниця - Бершадь:

Поточний розклад електричок Рудниця - Бершадь включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 29 хв зі станції Рудниця і прибуває на станцію Бершадь о 19 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6274 сполученням Рудниця - Гайворон, в цьому випадку поїздка займе 2 г 31 хв. Між станціями Рудниця і Бершадь цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Нефар(16.52), Дохно(17.50), Яланець-2(18.27), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудниця - Бершадь, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудниця Бершадь ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудниця - Бершадь можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудниця та Бершадь – 52.0 км. Ціна квитка на електричку Рудниця Бершадь складає 28.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6272 Рудниця Гайворон 04.02
Рудниця
06.33
Бершадь
2 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути
6274 Рудниця Гайворон 16.29
Рудниця
19.00
Бершадь
2 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудниця -Бершадь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Бершадь

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бершадь — Рудниця