У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6274 Рудниця — Гайворон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Рудниця - Гайворон номер 6274 відправляється зі станції Рудниця о 16.20 і прибуває на станцію Гайворон о 20.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6274 Рудниця - Гайворон пролягає по таким станціям як Нефар, Щербакове, Куренівка, Дохно, Каташин, П'ятківка, Яланець-2, Яланець, Бершадь, Кириївка, Устя, Осіївка, Лугова, Жданова, Передбужжя.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рудниця 16.20
Нефар 16.39 1 хв  16.40 19 хв 
Щербакове 16.58 1 хв  16.59 38 хв 
Куренівка 17.22 1 хв  17.23 1 г  2 хв 
Дохно 17.36 1 хв  17.37 1 г  16 хв 
Каташин 17.49 1 хв  17.50 1 г  29 хв 
П'ятківка 18.07 1 хв  18.08 1 г  47 хв 
Яланець-2 18.18 1 хв  18.19 1 г  58 хв 
Яланець 18.29 1 хв  18.30 2 г  9 хв 
Бершадь 18.51 12 хв  19.03 2 г  31 хв 
Кириївка 19.18 1 хв  19.19 2 г  58 хв 
Устя 19.32 1 хв  19.33 3 г  12 хв 
Осіївка 19.45 1 хв  19.46 3 г  25 хв 
Лугова 19.54 1 хв  19.55 3 г  34 хв 
Жданова 20.00 1 хв  20.01 3 г  40 хв 
Передбужжя 20.05 1 хв  20.06 3 г  45 хв 
Гайворон 20.15 3 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6274 Рудниця — Гайворон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031