У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6274 Рудниця — Гайворон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Рудниця - Гайворон номер 6274 відправляється зі станції Рудниця о 15.52 і прибуває на станцію Гайворон о 19.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6274 Рудниця - Гайворон пролягає по таким станціям як Нефар, Щербакове, Куренівка, Дохно, Каташин, П'ятківка, Яланець-2, Яланець, Бершадь, Кириївка, Устя, Осіївка, Піонер, Жданова, Передбужжя.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рудниця 15.52
Нефар 16.10 1 хв  16.11 18 хв 
Щербакове 16.29 1 хв  16.30 37 хв 
Куренівка 16.53 1 хв  16.54 1 г  1 хв 
Дохно 17.07 1 хв  17.08 1 г  15 хв 
Каташин 17.19 1 хв  17.20 1 г  27 хв 
П'ятківка 17.36 1 хв  17.37 1 г  44 хв 
Яланець-2 17.47 1 хв  17.48 1 г  55 хв 
Яланець 17.58 1 хв  17.59 2 г  6 хв 
Бершадь 18.20 27 хв  18.47 2 г  28 хв 
Кириївка 19.02 1 хв  19.03 3 г  10 хв 
Устя 19.16 1 хв  19.17 3 г  24 хв 
Осіївка 19.29 1 хв  19.30 3 г  37 хв 
Піонер 19.38 1 хв  19.39 3 г  46 хв 
Жданова 19.44 1 хв  19.45 3 г  52 хв 
Передбужжя 19.49 1 хв  19.50 3 г  57 хв 
Гайворон 19.59 4 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6274 Рудниця — Гайворон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031