У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6272 Рудниця — Гайворон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Рудниця - Гайворон номер 6272 відправляється зі станції Рудниця о 04.05 і прибуває на станцію Гайворон о 07.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6272 Рудниця - Гайворон пролягає по таким станціям як Нефар, Щербакове, Куренівка, Дохно, Каташин, П'ятківка, Яланець-2, Яланець, Бершадь, Кириївка, Устя, Осіївка, Лугова, Жданова, Передбужжя.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рудниця 04.05
Нефар 04.23 1 хв  04.24 18 хв 
Щербакове 04.42 1 хв  04.43 37 хв 
Куренівка 05.06 1 хв  05.07 1 г  1 хв 
Дохно 05.20 1 хв  05.21 1 г  15 хв 
Каташин 05.32 1 хв  05.33 1 г  27 хв 
П'ятківка 05.50 1 хв  05.51 1 г  45 хв 
Яланець-2 06.01 1 хв  06.02 1 г  56 хв 
Яланець 06.12 1 хв  06.13 2 г  7 хв 
Бершадь 06.34 5 хв  06.39 2 г  29 хв 
Кириївка 06.54 1 хв  06.55 2 г  49 хв 
Устя 07.08 1 хв  07.09 3 г  3 хв 
Осіївка 07.21 1 хв  07.22 3 г  16 хв 
Лугова 07.30 1 хв  07.31 3 г  25 хв 
Жданова 07.36 1 хв  07.37 3 г  31 хв 
Передбужжя 07.41 1 хв  07.42 3 г  36 хв 
Гайворон 07.51 3 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6272 Рудниця — Гайворон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031