У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Петрівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудниця - Петрівка:

Поточний розклад електричок Рудниця - Петрівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 08 хв зі станції Рудниця і прибуває на станцію Петрівка о 10 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6253 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 25 хв. Між станціями Рудниця і Петрівка цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Попелюхи(01.59), Прогрес(02.59), Чубівка(03.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудниця - Петрівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудниця Петрівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудниця - Петрівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудниця та Петрівка – 100.0 км. Ціна квитка на електричку Рудниця Петрівка складає 35.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6253 Вапнярка Одеса 01.53
Рудниця
04.18
Петрівка
2 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Вапнярка Одеса 08.08
Рудниця
10.12
Петрівка
2 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 16.05
Рудниця
18.13
Петрівка
2 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудниця -Петрівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Петрівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Петрівка — Рудниця